Drobečková navigace

Aktuální zprávy > Mikroregion Moštěnka

Mikroregion Moštěnka

Fotografie z VIII. SETKÁNÍ OBCÍ MIKROREGIONU MOŠTĚNKA - Bochoř, 18.6.2011

 

 

www.mostenka.cz

Pozvánka na akci: I přes hranice poznávejme své tradice

Pozvánka na akci: 1. mikroregionální olympiáda dětí z MR Moštěnka a gminy Rudniki

 

6. setkání obcí mikroregionu Moštěnka

Již šesté setkání obcí mikroregionu Moštěnka se v sobotu 11. července 2009 odehrálo nejen v areálu zámecké zahrady v Dřevohosticích.
Den začal rozlosováním mužstev malé kopané do skupin. Turnaj v malé kopané probíhal v novém sportovně – kulturním areálu v obci Křtomil. Po celodenním zápasení vyhrál domácí tým Křtomile, na druhém místě se umístnili Radkovy a bronzové místo obsadilo mužstvo Dřevohostic.
V zámecké zahradě hned po ránu začaly soutěže koní v parkuru a v areálu „Na Výsluní“ si myslivci zastříleli na umělé holuby.
Odpoledne se v zámecké zahradě představilo 10 soutěžních týmů z jednotlivých obcí mikroregionu Moštěnka. Mezi 8 disciplínami, které museli všechny týmy zdolat, bylo například zdolávání překážek parkuru, koulení popelnic, lov na dotace, agroturistika a další zajímavé a netradiční úkoly.
Celým odpolednem diváky provázel jako moderátor Zbyněk „Mošna“ Batěk za pomoci kastelána dřevohostického zámku Jiřího Kasperlika.
Soutěžní večer završila umělecko-pěvecká soutěž „O dřevohostického kohóta“. Mikroregionální superstar se stal nejlépe hodnocený Jenda Kotůlek z Horní Moštěnice.
Večer divákům zpříjemnil zpěv účastníka opravdové Superstar – Julian Záhorovský. Do ranních hodin přítomné diváky bavila kapela Quantum.

 

A ještě oficiální výsledky:

1. místo Čechy

2. místo Vlkoš

3. místo Domaželice

4. místo Dřevohostice

5. místo Bochoř

6. místo Turovice

7. místo Horní Moštěnice

8. místo Lipová

9. místo Bezuchov

10. místo Křtomil

 

Počasí přálo a tak si tento krásný den užili nejen soutěžící ale i stovky diváků, kteří na soutěže zavítali. Již dnes se všichni těšíme na další ročník příjemně stráveného zábavného víkendu.

 

zdroj: převzato ze stránek Mikroregionu Moštěnka - http://www.mostenka.cz/index.php?nid=1297&lid=CZ&oid=1443789

 

 

 

Menu